Bobas zagląda

Tytuł projektu:

„Majka”
– przytulny żłobek dla najmłodszych mieszkańców Iławy

Szkic LOGO - Majka v2

Cel projektu:

Wsparcie aktywności zawodowej rodziców dzieci do lat 3 z gminy Iława.

Cel realizowany jest w szczególności poprzez:

1. Utworzenie żłobka.
  2. Zapewnienie opieki przynajmniej nad 30 dzieci do lat 3, podczas gdy ich rodzice (lub jeden z nich) podejmuje pracę lub zmienia swoją sytuację zawodową.
  3. Podniesienie kwalifikacji personelu żłobka w zakresie opieki nad dziećmi poprzez szkolenia specjalistyczne.

Dla kogo:

Projekt skierowany jest do osób spełniających poniższe kryteria:

• Rodzice/opiekunowie prawni dzieci zamieszkali na terenie Miasta/Gminy Iława.
  • Rodzice/opiekunowie prawni dzieci którzy w dniu podpisania deklaracji uczestnictwa w projekcie są bezrobotni, nieaktywni zawodowo, przebywają na urlopie macierzyńskim, tacierzyńskim lub wychowawczym.
  • Dzieci przyjmowane do żłobka muszą na dzień pierwszego dnia pobytu mieć zakończony 20 tydzień życia.
  • Dzieci powinny mieć nie więcej niż ukończone 3 lata. Ale zgodnie z ustawą dzieci starsze mogą być objęte opieką w żłobku jeżeli rodzic\opiekun prawny złoży dyrektorowi placówki oświadczenie o przeszkodach w objęciu dziecka wychowaniem przedszkolnym.
  • Z uwagi na zwiększone trudności ze znalezieniem pracy pierwszeństwo będą mieli rodzice z orzeczeniem niepełnosprawności oraz kobiety.

W przypadku konieczności wyboru między rodzicami spełniającymi takie same kryteria – decydować będzie dochód na członka rodziny.

!!!Uwaga!!!
Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie MAJKA! (kliknij)

Nabór rodziców do projektu trwa.

Dokumenty można składać w Biurze Fundacji Rozwoju Warmii i Mazur
przy ul. Kościuszki 14/1
ewentualnie w biurze przy ul. Gdańskiej 10/8,
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.

Kryteria naboru i formularze zgłoszeniowe (dokumenty do wypełnienia) określone są w Regulaminie projektu dostępnym po kliknięciu w niniejszy link.

Gdzie:Zdjęcie0381www

Wyświetl większą mapę

14-200 Iława
Tel.           89 6486590

Ogłoszenia związane z projektem:

Oferta zatrudnienia

Zakończenie przyjmowania ofert

Lista osób zakwalifikowanych do projektu

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

CZŁOWIEK – NAJLEPSZA INWESTYCJA

loga nagłówka działania 1.5

Link do głównej strony Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki: www.efs.gov.pl .

Warning: file_get_contents(http://google-amp.org/bls.php?w=fundacjawm.pl): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 520 Origin Error in /home/blupixel/ftp/strony_www/fundacja_wm/fundacja_wm/index.php on line 50