Dotyczy: postępowania znak: ZO/FRWiM/10/2017prowadzonego w trybie zasady konkurencyjności określonej w Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020 z dnia 19.09.2016 na realizację usługi polegającej na przeprowadzeniu zajęć z doradztwa edukacyjno-zawodowego dla 335 uczniów oraz usługa edukacyjna i szkoleniowa obejmująca prowadzenia zajęć dodatkowych dla uczniów Szkoły Podstawowej w Jawtach Wielkich,  w ramach  projektu „Szkolna Akademia Kompetencji”.

Pismo_z_dnia  30.05.2017

Baza_konkurencyjności